KURUMSAL

Sofranıza lezzet katacak..

 Doğal ve kaliteli bakliyat,baharat kahve ve şekeri Türkiye ve dünyadaki mutlaklara kazandırmak isteyen GÜN GIDA 1965 yılında faliyetine başlamış olup merkezi AYDIN-NAZİLLİ den Türkiyenin parlayan  lider gıda firmalarından biridir.
 
   1965 yılında temelini attığımız firma, kuruluşundan bu yana aynı kalitede tüketicilerine ürünlerini ulaştırmayı kendine görev edinmiştir. Bugün tecrübeli 120 personeli, 2 üretim merkezi ve günlük 250 ton üretim kapasitesi ile tüketicilerine doğal ve sağlıklı ürünlerini ulaştırmaktadır.Yurt içinde 50 bayisi ve bölge müdürlüğü ve yurtdışında 20 ye yakın ülke ile ticari faliyetini sürdürerek her geçen gün ülkesinin ve pazarın parlayan yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

 

VİZYON, MİSYON & DEĞER VE KALİTE BELGELERİMİZ

 

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM BELGESİ

ISO 22000:2005 GIDA GÜVENLİĞİ BELGESİ

IFS FOOD VERSİON6, JANUARY 2012


Vizyonumuz

Tüketicilerimizin sağlıklı yaşamına doğal ürünlerimizle katkı sağlarken, tedarik zincirimizdeki iş ortaklarımızla birliktelik içerisinde doğamızı korumak ve geliştirmek, sürdürülebilir ve geliştirilebilir tarım politikalarına katkı sağlamaktır.


Misyonumuz

Dünya’nın her köşesindeki tüketicilerimize güvenle tüketebileceği, lezzetini takdir edeceği, huzurla paylaşacağı doğal, sağlıklı ve leziz ürünler sunmaktır.

 

Değerlerimiz;

 Takım Oyunu
Yapılan bütün çalışmalar ve gerçekleşen bütün başarılar takım oyunu sonucudur. «Ben» yoktur, sadece «biz» vardır. Kişisel başarı değil, takım oyununa şahsi katkı vardır.

 Saha Disiplini
İşimizle ve işimiz sonucu ürettiğimiz ürüne etki eden her türlü sürecin gerçekleştiği yer, iş sahasıdır. Bütün bu sahada, disiplinli hareket etmek ve profesyonel davranmak en önemli gerektir.

 Vicdani Onay
Çalışmalarımız boyunca alacağımız her kararda, atacağımız her adımda; amirlerimizin tepkilerini, firmamızın karlılığını veya başarısızlık olasılığımızı değil; vicdani onayımızı sorgulamalıyız. Vicdanımızda onaylanmayan her adıma karşı durmalı ve vicdanımızın gerek gördüğü kararı almakta çekinmemeliyiz.

 Değişime açıklık
Sürekli değişen iş dünyası ve tüketici beklentileri içerisinde daha iyi hizmet verebilmek ve gelişebilmek adına değişime ayak uydurmalı ve değişimin yanında olmalıyız.


SİZİN BAŞARINIZ, BİZİM BAŞARIMIZDIR, BUNUN İÇİN TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ.

"GÜNBAK Bakliyat ürünlerimiz doğal ve zamanında toplanmış, özenle kurutulmuş ürünlerdir.

Biz kaliteyi, insan sağlığını ve doğallığı ürünlerimizde ön planda tutarız."